rólunk

A ZeilendeSchepen.nl a charterhajók független foglalási irodája. Jelenleg a legnagyobb hajóellátó országunk van, ezért minden kérésre kínálhatunk legmegfelelőbb edényt. Ha velünk foglal szállást, ugyanolyan fix árat fizet, mint máshol. A legjobb tanácsadás. Munkatársaink telefonon keresztül elérhetők az 8.30-tól naponta 17.00 óráig. Örömmel segítenek Önnek szakértelemmel a megfelelő hajó megtalálásában, és szívesen tájékoztatják Önt a sok lehetőségről.

A ZeilendeSchepen.nl a Slaapschepen BV leányvállalata. A cég 15 évvel ezelőtt indult Franekerben, és az évek során erős és megbízható partnerré nőtte ki a charter világot. Mivel az 2018 az iroda a Tsjaerderdyk 36-ban található Wirdumban.

Szeretnénk bemutatkozni önnek:

Mark Jongedijk, ügyvezető igazgató
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, értékesítési szabadidő
anja@slaapschepen.nl

Ingrid van der Pol, értékesítési szabadidő
ingrid@slaapschepen.nl

Nagyszerű készlet, értékesítés
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simons, értékesítés
louise@slaapschepen.nl

Titia Huisman, könyvelés
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, webfejlesztés
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / tartalomkezelés
carina@slaapschepen.nl

ZeilendeSchepen.nl

Tsjaerderdyk 36
9088 CC Wirdum

Telefon 0517 - 20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl